Iegūsti Kardašjanas dibenu, izpildot šos vienkāršos vingrinājumus

0 komentāri

Mēs visas esam sapņojušas par plakanu vēderu, tvirtām krūtīm un… lielu un skaistu dibenu. Ja arī tu vēlies iegūt Kardašjanas un Lopezas sēžamvietu, izpildi šos trīs neticami vienkāršos vingrinājumus!

Pietupieni ar platām kājām

Kājas turi nedaudz platāk nekā plecus un tupies tik dziļi, lai sajustu sēžas muskuli. Neaizmirsti par to, ka augšstilbiem jābūt paralēli grīdai, kā arī ceļgali nedrīkst pāriet pāri pirkstgaliem. Izpildi vingrinājumu 15 reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iegurņa celšana

Apgulies uz muguras, kājas saliec plecu platumā. Cel iegurni ar aizturi augšā un skaiti līdz 5. Izpildi vingrinājumu 15 reizes.

Treniņš uz vēdera

Apgulies uz vēdera, galvu atbalsti ar saliektām rokām, cel augšā kāju ne vairāk par 10 cm no grīdas. Nolaid to. Vingrinājumu atkārto 15 reizes ar katru kāju.

Foto: iespējams, skaistākie dibeni pasaulē

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas