Iegūsti kaķenes skatienu ar šiem vienkāršajiem trikiem

0 komentāri

Lai arī ir vasara un daudzas no mums nelieto kosmētiku, tu zini, ka drīzumā ir paredzēts pasākums, kurā tev jāizskatās satriecoši. Kāzas, dzimšanas diena, varbūt pat darba ballīte? Iegūsti perfektu kaķa skatienu ar šo padomu palīdzību!

Acu laineris izceļ tavas acis, padarot tās izteiksmīgākas un pat piešķir tām jaunu formu. Vietnē Youtube kanālā TheMakeUpChair tiek piedāvāts izmēģināt dažādas acu lainera tehnikas.

Vispirms, uzvelc šauru līniju, tieši pie skropstiņām, lai padarītu tās vizuāli biezākas. Pēc tam eksperimentā ar lainera garumu un platumu. Svarīgi atcerēties, ka lainera līnija jāvelk uz augšu, kā arī ja vēlies izcelt apakšējo acu līniju, labāk izvēlēties acu zīmulīti.

Ja vēlies iegūt apaļu acu formu, laineris jāvelk visas actiņas garumā. Ja vēlies padarīt tās lielākas, akcentē ārējo acs kaktiņu.

Foto:

Noskaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas