Noderēs! Idejas tavam masku balles tērpam – karnevālu mēnesis ieiet finiša taisnē

0 komentāri

Latvijā tāpat kā pasaulē februāris ir slavens kā karnevālu mēnesis. Ja tev vēl pēdējā februāra nedēļas nogalē jāpaspēj  būt kādā karnevālā, bet tērpu tā arī vēl neesi izdomājusi – piedāvājam tev vairākas lieliskas un oriģinālas idejas maskai.  

Ja tava radošā dzirksts ir pēkšņi iesnaudusies, Skaties.lv/ Sievietei piedāvā tev vairākas asprātīgas un iedvesmojošas idejas karnevāla tērpam. Leģendārais Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls jau astoto gadu desmitu notiek tieši februārī. Ieraugot tik daudz radošas izdomas augļu vienuviet, reizēm pat nevar aptvert, kā no vienkāršām un visiem pieejamām lietām var tapt karnevāla maska. Protams, ka masku vidū ir ne mazums sarežģītu meistarstiķu, kas līdzinās mākslas darbiem. Lūk, pēdējo gadu Mākslas akadēmijas karnevālu skaistāko masku apkopojums fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas