Ideāla Ziemassvētku dāvana bērnu omītēm – ģimenes fotoalbums

0 komentāri

Līdz Ziemassvētkiem – mēnesis! Lai arī lielākā daļa no mums mēdz sarūpēt dāvanas pēdējā brīdī, iespējams, šī ir iespēja sākt plānot svētkus laikus! Kādas jaukas dāvanas patiks mūsu mīļajiem, jo īpaši mūsu bērnu vecmāmiņām?

Mārtiņš un Dace ir trīs bērnu vecāki. Jau piecus gadus viņiem ģimene nozīmē visu, un kas var būt jaukāks par atmiņām, kas apkopotas fotoalbumā? Daudzām ģimenēm ir tradīcija kopā ar bērniem pāršķirstīt fotoalbumus, lai atcerētos bērnības dienas un pat pasmietos par to, kas reiz piedzīvots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fotogrāmatas izveidošana šai ģimenei ir kaut kas jauns. Kā atzīst māmiņa Dace, iepriekš katra bilde tika pārdomāta. Tagad, digitālajā laikmetā, bildēm ir milzīgs apjoms, un tās varam pāršķirstīt planšetē vai datorā, tomēr ģimene vēlējusies sagādāt sev un saviem tuvajiem īpašu Ziemassvētku dāvanu. Kādu – uzzini šajā sižetā!

Foto: ģimenes fotoalbuma veidošana

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas