Horoskops. Kas jāliek galdā un jābauda Līgovakarā katrai zodiaka zīmei

0 komentāri

2. Vērsis

2/13

Kad tuvojas kārtējais ēšanas maratons, paralēli Līgo dziesmām, atkārto arī populāro “Brauciet lēnām pār tiltu, draugi…” un nepāršauj pār strīpu iedomājoties, ka pie Jāņu ugunskura, varēsi ēst visu pēc kārtas. Jau zvaigznēs ir ierakstīts, ko drošāk baudīt, bet no kā Līgosvētku mielastā labāk atturēties

Auns

Foto: atl10trader, Flickr.com tomati

Foto: atl10trader, Flickr.com

Garajās saulgriežu brīvdienās Auns, kā vienmēr, visur grib paspēt un piedalīties. Likumsakarīgi – visur ik palaikam sanākt kaut ko ”iekost”. Tādā veidā Auns var pārvērtēt savus spēkus… Tad sāpēs galva un klāt būs tipiskās pēcsvētku ”nepatikšanas”. Auni vienmēr grib būt pirmie, tāpēc ir visēdāji un ātrēdāji. Tādēļ, lai noķertu ātru sātu, izvēlēsies pikantos un asos Līgo ēdienus. Bet vajadzētu tieši otrādi – būt par zālēdājiem, spiest uz lociņiem un salātiņiem un, galvenais, pie galda apsēsties un ēšanas procesu izbaudīt.

2. Vērsis

2/13
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas