Horoskops: kā jaunu darba nedēļu uzsāk katra zodiaka zīme

0 komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Tā kā šī zodiaka zīme – Auns,  ir ļoti centrēta uz sevi, tad Auns nekad nepieļaus, ka kāds varētu pamanīt, ka viņai/ viņam uzsākt darba nedēļu ir ļoti grūti. Ja Auns ir tavs priekšnieks, tad zini, – jo viņam grūtāk būs ”pieslēgties” darba pienākumiem, jo viņš vairāk aizrādīs saviem padotajiem, ka ir jāspēj pēc brīvdienām sakoncentrēties darbam.

2. Vērsis

2/13
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas