HOROSKOPS. Aunam kopdzīve ir izdevīgāka nekā Jaunavai, bet ar Vēzi saskaņa ir ideāla. Saderības horoskops Jaunavai mīlestībā un laulībā

0 komentāri

2. Jaunava un Vērsis

2/7

Jaunava un Auns

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Jaunava – sieviete, Auns – vīrietis

Attiecību tips – brīvprātīga nevienlīdzība
Saderība mīlestībā – 70%
Saderība laulībā – 90%
Šī savienība ir vairāk izdevīga Aunam. Viņš negrasās ierobežot ne savu brīvību, ne savas ambīcijas. Savukārt Jaunava ir gatava darīt visu, lai padarītu Auna dzīvi maksimāli ērtu un komfortablu. Lai arī sākumā abi ir apmierināti ar šādu situāciju, ar laiku Jaunavai var skarāties rūgtums par to, ka viņu nenovērtē, tas var izpausties neapmierinātībā un sievietēm raksturīgā burkšķēšanā.
Lai tas nenotiktu, Aunam pret Jaunavu ir jāizturas mazāk egoistiski un atcerēties, ka viņas pacietība ir liela, bet ne bezgalīga

Jaunava – vīrietis, Auns – sieviete

Attiecību tips – līdzināšanās līderim
Saderība mīlestībā – 80%
Saderība laulībā – 90%
Šajā savienībā sieviete – Auns ar savu enerģiju un ambīcijām var virzīt konservatīvo vīrieti – Jaunavu uz priekšu. Vīrietis par to parasti nav īpaši priecīgs, bet tomēr spēj novērtēt savas sievietes darbības rezultātu.
Sieviete – Auns spēj novērtēt vīrieša – Jaunavas uzticību un godīgumu bet viņš smeļas enerģiju no Auna optimisma. Kopdzīvē sievietei – Aunam ir organizatora loma, bet Jaunava – vīrietis ir ļoti apmierināts ar izpildītāja statusu.

2. Jaunava un Vērsis

2/7
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas