Grupa Ļeņingrad ironizē sieviešu ikdienu

0 komentāri

Sieviešu ikdiena ir sasodīti sarežģīta. Katra vēlas izskatīties visskaistāk, iegūt savu šarmu un burvību. Tādēļ pirmais randiņš ir katras sievietes viens no nozīmīgākajiem dzīves mirkļiem. Gatavošanos pirmajam randiņam atklāti parāda grupa Ļeņingrad. 

Iepazīstoties ar puisi, vēlamies atstāt lielisko pirmo iespaidu, tādēļ bieži esam gatavas pucēties pat vairākās stundas, lai izskatītos kā Holivudas slavenības uz sarkanā paklāja. Gatavojoties randiņam, mēdzam pārdomāt vai vīrietis, ar kuru dosimies uz randiņu, būs tas īstais. Dažkārt aizdomājamies pat līdz kāzu plānošanai, un tad mūs pārņem realitāte. Stress un lielā steiga, lai pagūtu visu izdarīt, un randiņā ierastos satriecoši skaistas. Bet tā noteikti nav katras sievietes patiesā ikdiena. Patiesais stāts par to, kā mēs, sievietes, pošamies randiņiem, ir pavisam citādāks. Šis grupas Ļeņingrad video to lieliski spēj pierādīt. Asprātīgi, smieklīgi un amizanti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas