Vēlos dzemdēt mājas apstākļos, bet baidos. Ko darīt?

0 komentāri

Iespējams, tavs lielais dzīves notikums jau tuvojas, bet vēl neesi izlēmusi, kur dzemdēt mazuli. Atceries – dzemdību vieta ir laikus jāizplāno! Varbūt tieši mājas dzemdību stacionārs būs ideālais variants?

Mājas dzemdību stacionārs ir dzemdību iestāde, kura pielāgota mājdzemdībām. Jūrmalas slimnīca piedāvā topošajām māmiņām iespēju dzemdēt slimnīcā ar sajūtu, ka esi mājās. Apkārtējā vide ir pielāgota mājas apstākļiem. Ļoti svarīgs un pozitīvs aspekts ir tas, ka šādā telpā kopīgo laiku var pavadīt visa ģimene kopā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jolanta Bārbale-Mālniece, Dzemdību-ginekoloģijas nodaļas vadītāja Jūrmalas slimnīcā atzīst, ka daudzas māmiņas nevēlas dzemdēt tajā pašā istabā, kurā pēc tam uzturas, tāpēc ir iespējams dzemdēt dzemdību zālē, pēc tam atgriezties mājas apstākļos līdzīgā telpā. Ko par šādiem dzemdību apstākļiem stāsta Kristīne, raidījuma Māmiņu klubs režisore, uzzini šajā video!

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas