Gluži kā no filmas. Distances attiecības, kā tās strādā

0 komentāri

Ziemassvētku romantika, krāpšana, attiecības un mīlestība ir aktuāla tematika. Nejauša iepazīšanās ar pilnīgi svešu cilvēku, var izvērsties lieliskā romantiskā piedzīvojumā.

Attāluma jeb distances attiecības ir visgrūtākās attiecības, ar ko sievietes var saskarties. Bieži mēs pārdomājam, vai vīrieti ir vērts gaidīt, vai viņš ir tas īstais, un vai mūsu laiks netiek velti tērēts. Filmas The Holiday galvenais stāsts ir par to kā pilnīgi sveši cilvēki satiekas, iepazīstas iemīlas, un distance nav šķērslis viņu attiecībām. Bet kā ir ar tevi, vai tu kādreiz esi bijusi šāda veida attiecības?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Daudzas no mums var uzskatīt, ka distances attiecības nekad neizdodies. Šāda veida attiecības ir citādākas, tās ir sarežģītas un balstītas uz uzticēšanos. Distances attiecības var sarežģīt daudz lietas. Tu retāk tiksies ar saviem draugiem vai ģimeni, bet tajā pašā laikā būsi kopā ar mīļoto cilvēku. Tavā priekšā ir izvēle, kas var ietekmēt tālāko dzīves gaitu. Ja pārcietīsi pirmos mēnešus, arī pārējos varēsi izturēt. Šādās attiecībās abām pusēm ir jābūt pozitīvi vērstām. Jāizprot vienam otru, jo katrs mēs vēlamies savu brīvo laiku pavadīt kopā ar tuvajiem. Tomēr ir arī savi plusi, šādas attiecības uzdzen romantisko uguntiņu. Netiekoties ilgu laiku, tavas sajūtas un emocijas kļūst saldākas un ilgi gaidītā tikšanās būs kaislīgāka un daudzsološāka. Ja esi šāda veida attiecībās, vai tās tikko uzsākusi, tev nav nepieciešams komunicēt ar otro pusīti katru stundu. Tas būs nogurdinoši.
Vienkāršākais veids ir abiem kopīgi izdomāt noteikumus, kurus jūs pildīsiet. Apciemojiet viens otru, dodaties ceļojumos, pārgājienos vai izbraukumos, pavadāt savu brīvo laiku būdami kopā. Filmā šīs attiecības attēlotas nedaudz citādāk, bet tās ritējums un stāsts liek noprast, ka distance nav šķērslis, un cilvēki, kuri viens otru mīl darīs visu, lai attiecības izdotos.
Ja vēlies iegūt pirmo pieredzi no šādām attiecībām, vai mācīties, kā cilvēkam uzticēties, šovakar ieslēdz televīzijas kanālu LNT un pulksten 20:35 skaties filmu The Holiday.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas