Gatavojies Valentīna dienai: 20 veidi, kā pateikt Es tevi mīlu

1 komentārs

Tuvojoties Valentīna dienai, kļūstam īpaši romantiski, tāpēc iepazīsties ar 20 valodām, kurās vari atzīties mīlestībā savam sirdsāķītim.

Mīlestībai robežu nav, to pazīst it visur. Es tevi mīlu nav vienīgā frāze, ko šogad ierakstīt Valentīna dienas kartītē. Tāpēc, gatavojoties gada romantiskākajiem svētkiem, kad mīlestība virmo gaisā, mēs, Skaties.lv, esam apkopojuši 20 valodas, kurās atzīties mīlestībā. Svētki noteikti kļūs krāsaināki!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: 20 romantiskas valodas, kurās atzīties mīlestībā!

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas