Gastronomiskais ceļojums noslēdzas Ogrē, šīs nedēļas uzvarētājas pilsētā

0 komentāri

Gastronomiskais ceļojums noslēdzas Ogrē pie Elitas Patmalnieces. Iespējams, viens no aizkustinošākajiem šīs nedēļas raidījumiem ir noslēdzošais Garšas mednieku raidījums.

Elita Patmalniece atceras, ka pirms skolas vienmēr ēdusi cīsiņus, tie asociējas ar bērnību Ogrē, tomēr šoreiz viesus sagaidīja ar zušiem un bērzu sulu. Kamēr Elita gatavoja maltīti, viesi baudīja Ogres panorāmu un degustēja Ogres sieru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Elita apciemoja savu bērnudārzu, kur visi sveica viņu dzimšanas dienā. Tas aizkustināja šīs nedēļas Garšas medniekus līdz asarām. Tomēr izsalkums lika par sevi manīt un viesi devās baudīt Ogres “apaļo”, īpašo kuskusu, salātus un saldās vafeles. Kā atzina paši dalībnieki, šī nedēļa bijusi ne vien garšīga, bet arī ļoti smieklīga. Uzvaras laurus plūca gaviļniece Elita Patmalniece. Noskaties pēdējo Garšas mednieku epizodi un noskaidro, ko apmeklēt un nobaudīt, esot Ogrē.

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas