Garšas mednieki iekaro Unas Ulmes dzimto pilsētu, baudot Argentīnas antrekotu, zandartu un krēmu brulē

0 komentāri

Šonedēļ Garšas mednieku lomā iejūtas modes māksliniece Elita Patmalniece, televīzijas raidījumu un pasākumu vadītājs Valters Krauze, aktieris Kristaps Rasims un 31. augusta galvenā varone Una Ulme, žurnāliste.

Dalībnieki dodas uz Unas Ulmes dzimto pilsētu – Cēsīm. No sākuma viesi devās uz Unas lauku mājām, kur tos sagaidīja Unas mamma. Kamēr garšas mednieki apskatīja Cēsu viduslaiku pili, kurā iekūra pavardu un mērīja bruņas, Una ar palīgu Jāni devās gatavot maltīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šīs nedēļas galvenie varoņi devās izbraucienā ar kuģīti, apskatīja Vidzemes koncertzāli un atgriezās bērnībā, izmēģinot dažādus fizikas likumus.

Pēc garas dienas Una sagaidīja viesus ar gaileņu zupu un katram savu pamatēdienu. Valteram – cūkas karbonāde, Kristapam – Argentīnas antrekots, Elitai – zandarts, bet pašai Unai – pīle. Kā punkts uz “i” tika pasniegts krēms brulē.

Kristaps Rasims vēlas saprast, kas ir īstā Latvijas garša. Vai viņš to atradīs Cēsīs? Skaties šo epizodi, lai uzzinātu, kādu vērtējumu saņēma Una!

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas