Garšas mednieki iekaro Liepāju, baudot gaileņu krēmzupu, samu un siera kūku

0 komentāri

Ekspedīcijas dalībnieki 26. augusta raidījumā dodas uz Liepāju. Inese Kučinska, šīs dienas namamāte, Liepāju sauc par savu mīļāko pilsētu pasaulē.

Vējš un rokmūzika – ar šiem vārdiem Liepāja asociējas šīs nedēļas Garšas medniekiem. Dalībnieki devās uz Liepājas pretrunīgāko tūrisma objektu – Karostas cietumu, kā arī baudīja Liepāju ar grupas Līvi dziesmām un pašgatavotiem kokteiļiem. Roberto, Laurim Reinikam un Ditai Danosai bija lieliska iespēja apmeklēt Liepājas teātri, kā arī vēl nepabeigto Liepājas koncertzāli.

Namamāte Inese gatavoja maltīti ar palīgu Rolandu. Galdā tika likta gaileņu krēmzupa, sams, vistas akniņas, kas ietītas bekonā un saldajā – svaigsiera kūka. Ko dalībnieki saka par pilsētu, kurā piedzimst vējš, un ar kādu atzīmi katrs novērtēs baudītos ēdienus – uzzini šajā Garšas mednieki epizodē!

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas