Garšas mednieki bauda pankūkas ar speķi Krauzes bērnības pilsētā Madonā

0 komentāri

Zinību dienas raidījumā šīs nedēļas garšas mednieki dodas uz Madonu, Valtera Krauzes bērnības pilsētu.

Viesus sagaidīja leģendārais biatlonists Oļegs Maļuhins, kurš kopā ar Valteru gatavoja pankūkas. Tikmēr viesi apmeklēja Madonas sporta centru, pēc tam baudīja dažādas savvaļas tējiņas Praulienas pagasta Lejaszīlēs, bet ekskursiju noslēdza ar keramikas baudīšanu un Madonas Novadpētniecības un mākslas muzeja apmeklējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā viesiem garšoja pankūkas, kādus vīnus tie baudīja, un kādu vērtējumu par šo vakaru saņēma televīzijas raidījumu un pasākumu vadītājs Valters Krauze?

1. septembra epizode:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas