VIDEO! Tēta nedienas Latvijā: pelmeņu zupa ar cīsiņiem un galdauta vietā palags

0 komentāri

Kaspars ar bērnu audzināšanu tiek galā tīri braši, pat pieverot acis uz Kaspara kulinārajām prasmēm. Jāsaka gan, ka dižķibeles pašlaik nav notikušas, bet interesantas receptes gan ir nākušas gaismā. Pelmeņu zupa ar cīsiņiem, kas tas īsti ir un kā garšo?

Kaspars prot pagatavot tikai trīs sastāvdaļu ēdienu, pievienojot tam sāli. Bet pagatavot ēdienu, kas nav pelmeņi, ir īsts izaicinājums. To pašu jāsaka arī par brokastīm un rīsu uzsildīšanu. Piņķerīgs jautājums –  kā sildīt rīsus? Kaspars bērnus ar pelmeņiem lutina, tas nu ir fakts, bet, pienākot brokastu laikam, tēvs piedāvā bērniem ēst rīsus ar ābolu biezeni. Garšīgi vai nē?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Kā Kaspars tika galā ar galda klāšanu, kur viena no meitām galdautu nosauca par palagu? Kaspars gan varbūt nebija tik priecīgs, bet pateicīgs, ka mājas sienas bija tikpat tīras, cik pēc ēšanas. Skaties video un apskati smieklīgos ēšanas kuriozus, ko Kaspars ar bērniem ir piedzīvojis.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas