VIDEO: laiks smūtijam! Uzzini jaunu, īpaši tev veidotu recepti

0 komentāri

Rosīgs un radošs vīrietis virtuvē, dārgās dāmas, tas vien jau ir ko vērts! Turklāt Kaspars ir zinošs, nepārtraukti izzinošs, kas ļauj viņam uz iegūtās pieredzes bāzes veidot savas, ļoti interesantas un noderīgas, un vērā ņemamas teorijas. Turpmākajās dienās Skaties.lv/ Sievietei piedāvā labas garšas konsultanta, blogera Kaspara Vendeļa veidoto smūtiju receptes un vērtīgus padomus to gatavošanā.

Kā pirmo Kaspars gatavo zaļo kokteili jeb smūtiju, ko šobrīd var pasaulē saukt par visu smūtiju smūtiju. Un zaļais kokteilis to ir pelnījis, jo tas ir ļoti veselīgs. Kaspars prot arī izskaidrot, kāpēc:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dažādi pētījumi vēsta, ka tie, kuri uzturā lieto daudz zaļo dārzeņu, ar maltīti uzņem ļoti daudz hlorofila. Hlorofils ir viela, kas ļauj pašam cilvēkam ražot enerģiju no saules gaismas. Ne ļoti daudz, bet tomēr.

Uz jautājumu, vai regulāri gatavot veselīgos smūtijus nav ļoti sarežģīti, Kaspars atbild: “Ja ir vēlme pēc labiem rezultātiem, tad sasniegt šo mērķi nav iespējams ļoti vienkārši. Ir jāaizmirst par “ātrajiem variantiem”. Ir jābūt zināmam darba un laika ieguldījumam:

Sievietēm varētu interesēt zaļie kokteiļi kontekstā ar tievēšanu. Liekie kilogrami nerodas vienā dienā. Tad – kā gan cilvēks var palikt tievs vienā dienā? Tas prasa zināmas pūles.

Foto

Sastāvdaļas:

  • kivi;
  • selerija;
  • spināti;
  • zaļā ķirbju sēklu eļļa;
  • mango etiķis (var aizstāt ar citrona, vai kāda cita citrusaugļa sulu);
  • grieķu jogurts;
  • ūdens.

Pagatavošana

Kaspars iesaka, ka sastāvdaļas, kuras ir cietākas, ir nedaudz jāsasmalcina, ja ir vēlme, lai masa būtu viendabīga. Uz kivi tas neattiecas. Sagriež nelielos gabaliņos seleriju kātus un bumbieri. Pievieno grieķu jogurtu, spinātus, ķirbju sēklu eļļu un mango etiķi. Ar ūdeni var regulēt kokteiļa biezumu. Kaspars gan iesaka stingri nepieturēties pie konkrētas receptes, bet ļaut vaļu fantāzijai un dažādas sastāvdaļas aizstāt ar citām.

Noskaties, kā gatavot zaļo kokteili un uzzini, ko Kaspars domā par dārzeņu un augļu mizošanu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas