VIDEO. Kā uz dzimšanas dienas galda “uzburt” krāšņu mežu miniatūrā

0 komentāri

Tas ir maldīgs priekšstats, ka ziemas laikā nevari galda un telpu dekorēšanā izmantot dažādus zaļumus. Un kā vēl var! Kamēr vienas Gatavo 3 meitenes saimnieko pa virtuvi, tikmēr Baiba ir paveikusi brīnumu lietas viesistabā – uz galda ”izaudzis” mežs miniatūrā.

Virs galda Baibas vītā zaļa virtene no brūklenājiem, kur sakarināt dažādus novēlējumi jubilāram. Šķīvju vietā galda klājēja šoreiz ir izvēlējusies mazas paplātītes, uz kuras ir paredzēta arī vieta mazai bļodiņai. Galda kartes turpina bluķīša tēmu: nelielā bluķīti ir iezāģēta sprauga, kur ielikt galda karti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Kā punkt uz ”i”  ir marmora krāsas salvetes, kas ļoti labi sader ar galda kartēm. Maizes šķīvītis ir ozolzīles formā, lai nesasmērētu lielo šķīvi. Baibai dzimšanas dienas svinību obligātais  nosacījums ir glāze uz kājiņas. Grūtākais uzdevums bagātīgi izdekorētajā galdā – atrast vietu glāzēm. Ko uz galda darīs lauvas un leopardi – uzzini, skatoties video!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas