VIDEO: bērnu našķis – čipsi. Mārtiņš Sirmais ieska gatavot no lavaša

0 komentāri

Mūsdienu bērniem ir nelāgs ieradums – būt ļoti izvēlīgiem savā ēdienkartē. Pareizāk gan sakot – bērnu pamatēdiens ir ļoti vienkāršs, visbiežāk ne īpaši veselīgs, bet sarežģītus “mistrojumus” no dažādiem salātiem, dārzeņiem utt., lūdzu, nepiedāvāt. Kartupeļi frī, čipsi – tā, lūk, esot lieta….Tad nu nekas cits neatliek kā šos našķus padarīt daudzveidīgākus. 

Mārtiņš Sirmais raidījumā Sirmā ēdienkaratē piedāvā ļoti vienkārši un ātri pagatavojamus čipsus no lavaša. Mārtiņa vārdiem, runājot, lavašs ir vienkārši plāna maize vai pankūka, kuru var izmantot daž ne dažādos veidos, piemēram ietīt salātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Sagriež lavašu  un ieliek krūzītēs – kā turziņas. Uzliek krūzītes uz pannas un ieliek vidēji karstā cepeškrāsnī ( laiks – ”uz aci” ). Kad kraukšķu virspuse kļūst brūngana, izņem pannu no cepeškrāsns un ļauj atdzist. Pēc tam lavaša turziņas izņem no krūzēm.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas