VIDEO: atraktīvs un gaumīgs galda dekorējums sportistiem. Ēdiens tiek servēts uz svaru stieņa ripām

0 komentāri

Ja esi nonākusi situācijā, kad nelielas svinības ir jārīko tikai vīriešu kompānijai, tad ielūkojies Gatavo 3 jaunākajā epizodē jau šodien. Gatavo3 Baiba klās un dekorēs galdu, pie kura mielosies  sportisti.

Baiba Prindule atgādina, ka dekorējot telpu un galdu, lielās lietas ir jānovieto pirmās. Šoreiz Baiba sāk ar svaru stieni un palmu. Metāla statīvi kalpo par lampiņu virteņu turētājiem. Galdu dekorējot, Baiba ir padomājusi par nelieliem kodiem, ko varētu nolasīt tikai  viesību dalībnieki, kas šoreiz ir sportisti – pulkstenis, grozs, svari, neliels galda futbols

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Ideāli, ja dekoriem ir arī praktisks izmantojums. Piemēram, svaros pasniegs ēdienu. Maltīte servēta tiks arī uz svaru ripām. Uzzināt, ko Gatavo 3 meitenes cels skaisti izdekorētajā galdā, vari svētdien, 13. martā, plkst. 9.25 kanālā TV3.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas