Pārsteidzoši veidi, kā atvērt vīna pudeli, ja tev nav korķviļķa atbalsta

0 komentāri

Svētku sezonas uzticamākais draugs – korķviļķis – tevi var nodot. Bieži ir gadījumi, kad, mēģinot atvērt pudeli, korķviļķis saplīst, kaut kas nolūst, un tā arī pie kārotās vīna glāzes netiekam.

Cīņa ar vīna pudeli ir neizbēgama sievietēm, kurām korķviļķis vai nu neatrodas virtuves atvilktnē, vai arī tāda nemaz nav bijis, jo vienmēr blakus ir puisis, kurš pudeli pratis atvērt. Bet – ko darīt, ja mīļotais vīrietis nav pie mūsu sāniem un vakara vīna glāzi lieko kaloriju sadedzināšanai vēlamies izdzert. Vai zināji, ka vīna pudeli vari atvērt ar zobu birstīti, atslēgām un dvielī ietītu pudeli, ko sit pret sienu. Aizraujoši un interesanti veidi, kā atvērt pudeli, neizmantojot korķviļķi, vari apskatīt pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas