Cik pārsteidzoši! Produkti, kurus tev nekad nevajadzētu turēt ledusskapī

3 komentāri

Pārtikas uzglabāšana ledusskapī var šķist par labu veidu, lai tos saglabātu pēc iespējas svaigākus. Bet ne uz visiem pārtikas produktiem tas var iedarboties – liela daļa no tiem var zaudēt savu garšu, tekstūru vai vienkārši pārtapt melnā krāsā, jo atrodas ledusskapī.

Karstajos mēnešos mēs mēdzam maizi uzglabāt ledusskapī, lai tā nesapelētu, kā arī tomātus mēs neatstājam uz virtuves letes, bet atrodam vietu ledusskapja dārzeņu atvilktnē. Tas ir lieliski, ja tu vēlies savus produktus saglabāt pēc iespējas svaigākus, bet tam visam ir arī sava negatīvā pusē. Vai zināji, ka uzglabājot dažādus pārtikas produktus ledusskapī, tie var pievilkties ar nepatīkamu smaku? Foto galerijā uzzini, no kādu produktu uzglabāšanas ledusskapī tev labāk būtu jāizvairās!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

3 komentāri

TOP komentāri

 • Krūms
  0

  Krūms

  Ko šokējies? Vai tad veikalā kāds banānus tur ledusskapī??

  24.02.2016 21:13

 • Sin4
  0

  Sin4

  Var jau turēt, tikai jārēķiņās, ka kvalitāte būs cita...

  24.02.2016 15:50

 • Mājsaimniece
  0

  Mājsaimniece

  Esmu šokā par banāniem! Visu mūžu esmu tos turējusi ledusskapī.

  24.02.2016 15:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas