Frāzes, kuras neteikt jaunajiem tēviem

0 komentāri

Mūsdienās jaundzimušā tēvam tiek piedāvāts bērnu kopšanas atvaļinājums. Visur apkārt runā par to, kādi gan bērni uzaug, ja blakus viņiem nav tēva. Mīļie vīrieši, jūs mums esiet svarīgi! Izvairies no šīm frāzēm, lai neaizskartu savas labākās draudzenes bērna tēvu, kaimiņu – vientuļo tēvu un, jā, arī sava jaundzimušā tētuku!

Vai tu šodien pieskatīsi mazo?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

– Patiesību sakot… to sauc par būšanu tēvam.

Vai tu jau esi mainījis autiņbiksītes?

– Jā, vīrieši to patiešām dara!

Izskatās, ka mazulis grib mammīti!

– Mazuļi neraud tāpēc, ka grib mammas. Viņi raud, jo vēlas komfortu, tikt apčubinātiem un pabarotiem. Tēvi prot to visu savam bērniņam sniegt.

Kurš apģērba viņu?

– Jebkurā vietā, kur ierodas tēvs ar bērnu mazā atvase izskatās pēc izpūruša putnubiedēklīša. Iedod vīrietim matu suku un parādi, kur stāv bērna drēbītes – viss tiks izdarīts!

Vecīt, labie laiki beigušies!

– Patiesībā, viss labais tikai sākas! Būt tēvam ir lieliska dāvana.

Nē, vīriešu tualetē nav galds, lai nomainītu autiņbiksītes!

– Ir 21. gadsimts. Vīrieši, atkārtoju, vīrieši maina mazā pamperus! Ikviena restorāna vīriešu labierīcībās vajag ierīkot galdiņu, kur nomainīt bērna autiņbiksītes.

Tas ir tavs sīkais?

– Kad mazais ķipars publiskajā telpā izsaka ļaunus (pareizāk – patiesus) komentārus, piekakā biksītes vai visādi citādi izjokojas, ikviens jautās, hei, tas tavējais?

Es varu saderēt, ka tu nevari sagaidīt atgriešanos darbā!

– Viedoklis par vīriešiem, kuriem patīk atrasties birojā ir tieši šāds. Tikai brīdī, kad vīrietis kļūst par tēvu mazai dzīvībiņai tiek novērtēta iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

Tu tiešām zini, ka tev nevajag palīdzību?

– Situācija tiek kontrolēta. Vienreiz uzdot šādu jautājumu – labi. Otru reizi – vai tiešām izskatās, ka man nav ne mazākās jausmas, ko daru?

Oho! Patiešām iespaidīgi!

– Izklausās pēc komplimenta, vai ne? Ja šāda frāze tiek pateikta pēc tam, kad tēvs nomaina autiņbiksītes vai uzsilda putriņu – ne tik ļoti kompliments.

Mammas zina labāk

– Jā, ļoti iespējams viņas zina labāk, bet arī tēvam ir neizmērama nozīme bērna audzināšanas procesā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas