FOTOKONKURSS. Sapos Martu Ziemassvētkiem un laimē ceļojumu!

7 komentāri

Kamēr tavs iemīļotais vasaras seriāls Viņas melo labāk ir devies ziemas brīvdienās, seriāla varonēm dzīve taču turpinās! Arī viņas noteikti gatavojas sagaidīt Ziemassvētkus. Iztēlojies, kā viņas izrotā eglīti, kā meklē un iesaiņo veikalos dāvanas… Kā tu domā, kura no draudzenēm visvairāk domā par to, kā sapucēties? Kurai vienmēr ir pilns skapis ar drēbēm, bet nav ko vilkt mugurā? Kura visvairāk vēlas ar savu izskatu apžilbināt savu mīļoto? Protams, ka Marta! Tādēļ Skaties.lv/Sievietei aicina tevi palīdzēt Martai saposties šiem skaistajiem svētkiem, piedalīties fotokonkursā un laimēt savu ilgi gaidīto brīvdienu ceļojumu no PINS !

Kā tev jārīkojas? Pavisam vienkārši

Saposies, kā, tavuprāt, sapostos Marta, lai kopā ar savu mīļoto dotos uz Ziemassvētku ballīti, nofotografējies un atsūti fotogrāfiju mums! Iespējams, tev jau ir tāda fotogrāfija, kurā esi izvēlējusies sev tieši tādu apģērbu un aksesuārus, kādi piestāvētu Martai, tad – neturi sveci zem pūra, sūti uz Skaties.lv!/ Sievietei!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labākās fotogrāfijas noteiks skatītāju balsojums, bet no labākajām fotogrāfijām uzvarētāju izvēlēsies pati seriāla Viņas melo labāk Marta – aktrise Evija Skulte!

Piedalies konkursā līdz 28. decembrim, sapos Martu un laimē 21 200 PINS  savam ilgi gaidītajam brīvdienu ceļojumam, vai citam sen kārotajam priekam.

Atceries, ka tev ir jābūt PINS programmas dalībniekam. Ja vēl neesi, reģistrējies šeit.

Ar konkursa noteikumiem vari iepazīties šeit!

7 komentāri

TOP komentāri

 • aliass
  +2

  aliass

  Daži foto ir vnk........drausmīgi.....

  24.12.2015 01:09

 • Marta
  +2

  Marta

  Foto liek domāt, ka noderīgāka būtu akcija - pabaro Martu vismaz uz svetkiem

  14.12.2015 17:05

 • Ineta
  +1

  Ineta

  Vai jau ir zināms uzvarētājs? Rakstīts, ka bildes varēja iesūtīt līdz 28.12.2015. Paldies.

  29.12.2015 14:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas