FOTOKONKURSS noslēdzies! Evija Skulte izvēlas Martai vispiemērotāko svētku tērpu

0 komentāri

Ir noslēdzies fotokonkurss Sapos Martu Ziemassvētkiem un laimē ceļojumu! Skaties.lv/Sievietei saka lielu paldies visām dalībniecēm (un arī dalībniekiem) par iesūtītajām fotogrāfijām. 

Izvēloties uzvarētāju, tika ņemts vērā balsu skaits, kas atdots par katru no fotogrāfijām, kā arī Skaties.lv/ Sievietei redakcijas balsojums. Taču galavārds, kā solīts, piederēja seriāla Viņas melo labāk Martas lomas atveidotājai aktrisei Evijai Skultei. Evijas (un arī, starp citu, redakcijas simpātijas) piederēja Sandras Ivanovas izvēlētajam Martas svētku tērpam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: konkursa foto

Foto: konkursa foto

Sandra saņem konkursa iespaidīgo balvu –  21 200 PINS  savam ilgi gaidītajam brīvdienu ceļojumam vai citam sen kārotajam priekam. Apsveicam!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas