FOTO: valsts pirmā lēdija – sievietes paraugs

0 komentāri

8. jūlijā risināsies jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa inaugurācijas ceremonija. Blakus Vējoņa kungam stāvēs arī viņa kundze – Iveta Vējone –, kuru oficiāli varēs dēvēt par valsts pirmo lēdiju. Nav viegls uzdevums sevi uzturēt vislabākajā kārtībā, ievērojot etiķeti un protokolu. Kādas ir pasaulē zināmākās pirmās lēdijas uzzināsi šajā galerijā!

Kopš Latvijas Valsts neatkarības atjaunošanas Rīgas pils saimnieku kundzes pavisam bijušas trīs – Aina Ulmane, Lilita Zatlere un Dace Seisuma. Tagad šī loma būs jāpilda jaunā prezidenta Raimonda Vējoņa kundzei Ivetai Vējonei. Kā atzīst Irma Kalniņa: “Mēs – Latvijas iedzīvotāji – prezidenta kundzes lomā varam sagaidīt sievieti, kura ir izglītota, kura ir lietas kursā ne tikai par pašmāju, bet arī par ārvalstu politiskajām norisēm. Iveta Vējone, ņemot vērā vīra līdzšinējo darbību, nepavisam nav iesācēja lietišķās etiķetes jomā, tādēļ nav vērtējama gluži kā jaunpienācēja no malas.” Interviju ar valsts pirmo lēdiju noskaties šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: pirmās lēdijas pasaulē

Foto: bijusī Latvijas pirmā lēdija Lilita Zatlere

Foto: Andra Bērziņa kundze Dace Seisuma

Foto: Latvijas pirmā lēdija Iveta Vējone

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas