FOTO: uzzini, kā šogad valsts svētkiem par godu sapucējās mūsu Saeimas deptuāti

0 komentāri

Nupat aizvadītajos valsts svētkos Saeimas deputāti, Valsts prezidents, ministri un viesi kā allaž pulcējās uz Saeimas svinīgo sēdi. Skaties.lv/Sievietei ar interesei nolūkojās, kā katrs no tautas priekšstāvjiem bija saposies un izvēlējies svētkiem atbilstošus aksesuārus.

Jāteic, ka lielākā daļa svinīgās sēdes dalībnieku bija izvēlējušies piešķirt savam apģērbam ja ne tieši sarkanbaltsarkanu, tad vismaz Latvijas karoga krāsas sarkanu akcentu.
Brīnums, bet par mūsu valsts karoga krāsu klātesamību apģērbā vairāk bija parūpējušies kungi. Turklāt abu karoga krāsu salikumi kaklasaitēs izpaudās visdažādākajos veidos, ne tikai svītrās. Dāmām visraksturīgākās – sudraba rotas un pērles, kā arī piespraudes ar teju jaušamu sarkano ”piesitienu”.

FOTO: sarkanbaltsarkanā krāsu gamma Saeimas svinīgajā sēdē

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas