FOTO: Sokolovs sievieti pēc grūtniecības fotogrāfijā pārvērš par īstu modeli

Internetā klejo neskaitāmas ziņas ar skaistām meitenēm, muskuļainām vēderu presītēm, lieliskām figūrām, formīgām krūtīm, bet kā ir ar sievietēm, kuras ar savu figūru nelepojas? Slavenais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs savā Facebook.com profilā ir pieņēmis izaicinājumu.

Ar savu ierakstu slavenais fotogrāfs ir izpelnījies lielu aktivitāti sociālajos tīklos. Šim rakstam ir teju gandrīz tūkstoš like un plašs komentāru skaits. Cilvēki nebaidās paust gan atbalstu, gan arī sašutumu par Sokolova publicēto ziņu un fotogrāfijām. Daži norāda, ka ne visas sievietes var padarīt par modelēm, savukārt citi pauž lielu atbalstu un atzinību, ka sievietes tiek novērtētas tādas, kādas viņas ir, un to nebaidās parādīt. Mēs jau zinām, ka visas nevaram iegūt modeles cienīgu augumu vai izskatu. Šajā fotosesijā Aleksandrs Sokolovs kārtējo reizi lieliski pierāda savu fotogrāfa talantu un drosmīgas idejas realizēšanu dzīvē, ka jebkura sieviete ir skaista.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja vēl nezini, tad Aleksandrs Sokolovs savā Facebook.com profilā komentēja:

Manai paziņai ir 33 gadu. Viņa teica, ka pēc bērna piedzimšanas ir palaidusies un dabūjusi liekus 8 kg. Viņai garšo meduskūkas, un viņa joprojām nesporto. Teica, ka man būšot izaicinājums viņu seksīgi nofotografēt!

Foto

Sokolovs pieņēmis izaicinājumu, kura rezultāts ir fantastisks. To vari aplūkot foto galerijā un fotogrāfa mājas lapā.

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas