FOTO: Sokolovs Lucavsalā “uzdzen” kokā un bildē Agneses Zeltiņas meitu un citas modeles

1 komentārs

Skandalozais fotogrāfs un šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks Aleksandrs Sokolovs vienmēr izcēlies ar radošumu savā jomā, un kārtējo reizi pārsteidzis visus ar diezgan, kā viņš pats atzīst, ekstremālu projektu.

“Laiks vīt ligzdas!” Sokolovs raksta savā Facebook profilā. “Ekstremālākais fotoprojekts! Man patīk daba, sievietes un risks! Kā apvienot šīs trīs lietas? Var neaizsargājoties mīlēties kāpās, bet var arī uztaisīt fotosesiju augsti kokos! Otrais variants man patīk labāk!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

“Es atlasīju trīs modeles – divas sportiskas un vienu bezbailīgu! Dažas bildes uztaisītājam Lucavsalas parkā. Par atļauju kāpt kokos, liels paldies Rīgas domei.” Fotogrāfs atzina, ka arī policisti tikuši brīdināti, taču daži bijuši pārāk ziņkārīgi un, ierodoties notikuma vietā, “pārbaudīt” situāciju, likumsargi vīlušies, ka tur neesot bijušas kailas meitenes.

Starp citu, par šīm dāmām varat arī balsot, kura jums patīk vislabāk, ja klikšķināsit šeit!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Mac
    0

    Mac

    Kāda Lucavsala , cik šeit tantes nav šķiltas visus laiku domāju kā esmu pie jūtas , tagad izradās poe Daugavas :) :) Ģeogrāfiskais idioto

    08.08.2015 02:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas