FOTO: Rīgas modes nedēļas starta krāšņās kolekcijas

0 komentāri

Rīgā šonedēļ valda mode! Jau vakar atklāšanas pasākumā savas kolekcijas izrādīja trīs spilgti zīmoli – QooQoo, ArtJam, INCH2. Modes skatēs īpaši apmuzicētas – uzstājās Aminata, DJ Chris Cherry un DJ Monsta. Tiesa, uz modes skates sākumu nācās pacietīgi gaidīt, taču – kas lēni nāk, tas labi nāk. Trīs krāšņas un interesantas kolekcijas ar Drosmīgo T kreklu un triko tērptiem motociklistiem, un papīriņu salūtu skates izskaņā.

Šajā modes maratonā piedalās 23 modes mākslinieki, kuri prezentēs savas jaunākās kolekcijas. Latvijā zināmi zīmoli – Anna LED, Natālija Jansone, Dace Bahmann, Bulichev Jeans u.c. Paši Modes nedēļas rīkotāji lepojas, ka šoreiz modes forumā piedalās astoņi dizaineri no ārzemēm – Agne Kuzmickaite (Lietuva), DiLiborio (Itālija), Golets (Ukraina), Ivo Nikolo (Igaunija), Lena Lumelsky (Beļģija), Naira Khachatryan (Itālija), Pohjanheimo (Igaunija), Zulfiya Sulton (Uzbekistāna). Pirmajā vakarā savu jauno kolekciju prezentēja QooQoo, Rīgas Modes nedēļas debitanti ArtJam un apavu zīmols INCH2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO. Krāšņi, atraktīvi un iespaidīgi

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas