FOTO: no miskastes – uz mākslas galeriju. 363 izdaiļotu tējas maisiņu

0 komentāri

Kurš gan cits, ja ne mēs paši, radīsim sev krāšņāku ikdienu? Māksliniece Rūbija Silvosa (Ruby Silvious) uzsāka savu vizuālo dienasgrāmatu ar nosaukumu 363 tējas dienas.

Mērķis bija radīt un publicēt to sociālajos tīklos, lai iedvesmotu kādu. Izlietoti tējas maisiņi patiešām nav skaisti, bet tā vietā, lai tos izmestu ārā, vēlos tos padarīt skaistus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Man tējas maisiņš ir medijs – jauns mākslas darbs katru dienu.”

Māksliniece katru dienu izdaiļo vienu tējas maisiņu. Jāatzīst, mēs esam sajūsmā!

Foto: tējas maisiņu māksla

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas