FOTO: minions, asiņaina Lady Gaga un ragana – par ko pārtapt Helovīnā?

0 komentāri

Jau šo sestdien Helovīnu jeb Visu svēto nakti svinēs visā pasaulē. Arī Latvijā pēdējos gados parādās aktīvi šo svētku cienītāji. Ja vēl neesi izlēmis, ar kādu kostīmu pārsteigt savus draugus un kaimiņus, tad smelies idejas no šiem tērpiem!

Jau vairākus gadus viena no populārākajām idejām ir pārtapt par vampīru. Nekā sarežģīta – melns apģērbs, biedējošs make-up un mākslīgas kontaktlēcas. Gluži tāpat arī raganas vienmēr bijušas cieņā. Šeit gan vajadzētu piedomāt par apģērbu un raganas aksesuāriem – cepuri un slotas kātu. Daudzi aktīvi seko līdzi animācijas filmām, tāpēc vēlas pārtapt par kādu no Simpsoniem vai minioniem. Biedējošas būs asiņainas māsiņas un slavenības, piemēram, dziedātāja Lady Gaga, kas jau tā ir gana ekstravaganta būtne.

Foto: kā jaunieši Tokijā gatavojas Helovīnam

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas