FOTO: mīlestības izpausmes pagājušajā gadsimtā

0 komentāri

Šīs fotogrāfijas parāda mīlestību starp daudz un dažādiem pāriem, kas ietērpta visa pagājušā gadsimta laikā. Tās liek atgādināt par to, ka mīlestība ir vislielākā vērtība pasaulē un fotogrāfijām ir spēks to atspoguļot.

Vai tas būtu tikko iemīlējies pāris pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados, vai geju pāris 90.-to gadu izskaņā. Dažas no šīm lieliskajām fotogrāfijām uzņemtas pūlī, atrodot kādu pārīti, skūpstoties savā nodabā. Visi šie notvertie mirkļi saviļņos ikvienu. Kuri no šiem spēcīgajiem attēliem tevi uzrunā visvairāk? Skūpsts pāris centimetru virs zemes vai pavadot mīļoto karā? Varbūt panku pāris vai aptetovētie jaunieši?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas