FOTO: lai jautrāks rudens, velc raibas zeķes

0 komentāri

Šobrīd dziesmu par “meiteni baltās zeķēs, kura nāks mūžu mūžos” atstāj vasarai. Kokiem krāšņās lapas ir nobirušas, un ir iestājies gadalaiks, ko saucam par pelēko rudeni. Tieši tādēļ raibums un košums ir jārada pašai. Pat ja brīvdienas esi nolēmusi pavadīt zem siltas segas, tējas krūzi rokās un lasot grāmatu, tad prāts kļūs uzreiz labāks, ja kājas sasildīsi ar košām zeķītēm.

Šoruden ir aktuāli komplekti, kuros ir divi zeķu pāri. Ja pat steigā uzvilksi dažādu pāru zeķes, nebūsi nošāvusi greizi, jo šo zeķu komplekta krāsu gamma ir harmoniski saskaņota. Zeķu sastāvā ir kokvilna, poliamīds un elastāns – šī kombinācija zeķes padara īpaši ērtas valkāšanai, jo tās ne tikai būs piegulošas un arī pēc vairākkārtīgas mazgāšanas nezaudēs formu, bet arī ļaus ādai elpot un, protams, izskatīsies nevainojami pat visdrēgnākajās rudens dienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: košais rudens raibums

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas