FOTOKONKURSS! Kas tavam pagrabam vēderā?

0 komentāri

Pateicoties siltajam rudenim, pēdējos ziemas ābolus sulā, visticamāk, izspiedi vēl vakar. Tādēļ tieši šobrīd ir vērts apkopot sava rudens veikuma rezultātus. Atver pagraba vai pieliekamā kambara durvis un ar gandarījuma sajūtu labpatikā pārlūko savu pūliņu augļus, jo Skaties.lv/ Sievietei aicina tevi palepoties ar sava pagraba plauktu saturu visiem Skaties.lv lasītājiem.

Iemūžini vienā vai vairākās fotogrāfijās savus krāsaināk un bagātīgāk piepildītos pagraba plauktus. Aizpildi turpmāk redzamo anketu un augšupielādē foto. Sniedz arī nelielu aprakstu par to, kādus rekordus ievārījumu, marinējumu un kompotu radīšanā esi šoruden uzstādījusi.

Piedalies fotokonkursā un laimē ielūgumus divām personām uz grupas JUMPRAVA koncertu, kas notiks 5. decembrī klubā 9.VILNIS.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas