FOTO: kā izskatījās Dior apģērbu kolekcija pirms 10 gadiem

0 komentāri

Modes nedēļas ietvaros Skaties.lv sadaļa Sievietei vēlējās palūkoties senā pagātnē. Šoreiz apskatīsim modes zīmola Christian Dior 2003. gada pavasara/vasaras kolekciju.

Christian Dior ir kulta zīmols, kurš jau vairāk nekā 60 gadus piedāvā apģērbus, parfimēriju un aksesuārus sievietēm un vīriešiem. Kvalitatīvais Dior apģērbs domāts elegantām, sievišķīgām, romantiskām un veiksmīgām sievietēm. Šī zīmola dizaineri ņēmuši vērā visdažādākās gaumes un dažādu platuma grādu nianses. Daudzi to sauc par mākslu, bet daudzi par pilnīgu izgāšanos. Lai vai kā, šī Džona Galiāno radītā tērpu kolekcija joprojām liek žoklim atvērties. Jāatzīst, ka modi pirms desmit gadiem daudzi nesaprastu. Arī mēs ne! Vai tiešām pirms vairāk nekā desmit gadiem pastāvēja uzskats, ka vairāk ir labāk?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Džona Galiāno speciāli radītā kolekcija Dior zīmolam

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas