FOTO: kā izskatījās 1883. gada Kamasutras grāmata

0 komentāri

Šis ir stāsts par indiešu mīlas mākslu. Kamasutrā apkopoti seno rakstu pamata indiešu mīlas dzīves definējumi un pamācības. Sanskrita literatūrā par mīlas dzīvi šī grāmata tika uzskatīta par galveno. Kamasutra pirmo reizi tulkota angļu valodā 1883. gadā un vēlāk pārtulkota franču valodā.

Fragments no grāmatas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vatsiajana saka: Vīrietim, kurš iemantojis kādas jaunavas labvēlību, jāmēģina viņu pieradināt pie sevis tādiem līdzekļiem, lai tā varētu viņu mīlēt un viņam uzticēties. Uzvaru nedod ne akla sekošana jaunās sievietes tieksmēm, ne arī pretošanās tām: jāizrauga vidusceļš. Kas prot modināt sievietēs mīlu, kas neaizmirst sargāt viņu godu un kas iedveš viņām uzticību, tam pieder viņu jūtas. Bet kas atraujas no jaunavas tādēļ, ka viņa tam liekas būt pārāk kautrīga, iemanto tikai viņas nicināšanu: viņa to uzskata par muļķi, kurš nezina, kā iespaidot sievietes dvēseli.

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas