FOTO: kā izskatās dejotāji mājas apstākļos

0 komentāri

Deivids Perkins fotografē dejotājus gandrīz desmit gadus. Kā atzīst pats fotogrāfs, šis laiks esot bijis patiesi nogurdinošs un arī dārgs. Lai atgūtu degsmi, fotogrāfam radās ģeniāla ideja, kas rezultējās ar fantastiskiem attēliem.

“Pāris gadu atpakaļ es sāku portretu sērijas, lai atgrieztos pirmsākumos, lai atgrieztu prieku fotografēt. Es centos izdomāt fotogrāfiju projektu, kuru varētu realizēt. Kas ir bijis pirms tam? Viss ir bijis… Bet tas es sapratu, ka dejotāji vienmēr ir redzami tikai un vienīgi uzstājoties,” tā fotogrāfs.

“Uz skatuves, ekrānos… Mēs nekad neesam redzējuši dejotājus mājas apstākļos, kad viņi ir “viņi”.”

Fotogrāfs sāka koncentrēties uz to, ka savos darbos neizmanto studiju, speciālas gaismas. Pat grima mākslinieks un frizūru meistars netiek aicināts šajā projektā. Kāds ir rezultāts? Absolūti fantastisks!

Foto: Deivida Perkina darbi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas