FOTO. Iedvesmai! Kā tērpās stilīgās dāmas Rīgas modes nedēļas atklāšanā

0 komentāri

Ir dots starta šāviens Rīgas modes nedēļai. Līdz pat oktobra pēdējai dienai galvaspilsētā valdīs mode, mode un vēlreiz mode. Šķiet, ka visi modes cienītāji un cienītājas gaidīt gaidīja, lai arī paši kaut nedaudz varētu sajusties kā Riga Fashion Week dalībnieki, ne tikai viesi.

Tā kā līdz skates sākumam tika ieturēta lielu mākslinieku cienīga pauze, bija gana laika, lai aplūkotu to modes skati, kas norisinājās viesu vidū. Ja arī tu esi nolēmusi apmeklēt kādu no Rīgas modes nedēļas pasākumiem, vari smelties iedvesmu un uzzināt, kā uz šo lielo modes notikumu bija ieradušās pašmāju stilīgākās un izsmalcinātākās dāmas. Ņem vērā – ar retiem izņēmumiem dominē melnais, baltais un pelēkais. Cik neparasti!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas