Foto: goti pārņem sarkano paklāju. Slavenību stils un bezstils

0 komentāri

Jau 41. gadu ASV norisinās ietekmīgs notikums People’s Choice Awards 2016, kas ļauj faniem vai vienkārši skatītājiem nobalsot par konkrētām nominācijām, sākot ar labāko filmu, aktieri, beidzot ar labāko mūziķi.

People’s Choice Awards 2016 skatītāji nodod savu balsi konkrētam industrijas pārstāvim. Nominētās slavenības ar lielāko balsu skaitu tiek apbalvotas. Kopumā šajā pasākumā ir izvirzītas vairāk nekā 50 nominācijas dažādās jomās.
Sarkanā paklāja notikumi ir svētki katrai sievietei, jo varam aplūkot slavenību izvēlētos tērpus un pamielot acis. Novērojot slavenību apģērba izvēli, jāsecina, ka dramatiskais gotu stils nekur nav pazudis, un melnā krāsa pavisam noteikti diktē noteikumus. Apskati slavenību stilu un bezstilu.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas