FOTO: Breds Pits iemūžina mīļoto; rezultāts ir fantastisks

1 komentārs

Andželīna Džolija ir viena no pasaulē skaistākajām sievietēm. Ikviens fotogrāfs var priecāties par iespēju iemūžināt Džoliju gan uz sarkanā paklāja, gan ārpus profesionālās vides. Kā izrādās, Džolijas vīrs – aktieris Breds Pits – ir ne vien talantīgs savas profesijas pārstāvis, bet arī lielisks fotogrāfs. Kā izskatās Andželīna brīdī, kad viņu fotografē mīļotais vīrietis?

Džolija saka, ka mīl Breda fotogrāfijas. “Viņš ir cilvēks, kas patiešām iedziļinās fotogrāfijas mākslā, centīsies uzzināt visu par kameru un tās priekšrocībām.” Pats Breds ir ļoti paškritisks, bet mēs varam teikt, ka šīs fotogrāfijas ir izdevušās izcilas, un viņam ir paveicies ar modeli. W magazine lūdza iemūžināt nedēļu šo abu cilvēku dzīvēs, lūk, kas no tā sanāca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: šarmantā Andželīna Džolija mīļotā acīm

1 komentārs

TOP komentāri

  • Latvietis
    0

    Latvietis

    Wtf? Kas tieši tur ir fantastisks? Tupiem Amīšiem varbūt. Iedodiet vidusmēra latvietim iphone un viņš uztaisīs 5x skaistāku.

    31.10.2015 16:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas