FOTO: brālis pārsteidz māsu ar ļoti smieklīgu dāvanu abu dzimšanas dienā

0 komentāri

Gordons un Meredita ir dvīņi. Kā atzīst 28 gadus vecais  puisis, viņš jūtas vēl nepieaudzis, atļaujas ceļot un dzīvot viens pats, kamēr viņa māsa jau ir nodibinājusi ģimeni. Ne visi dvīņi ir tuvi, bet viņu attiecības ir īpaši maģiskas.

“Viņa ir tik jauka, es esmu tik slikts. Katru dzimšanas dienu viņa par mani atceras un uzdāvina ko foršu, bet es esmu tas, kas nekad neesmu sūtījis viņai kādu dāvanu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai viņa sajustos īpaša, Gordons māsai uzdāvināja 28 fotogrāfiju kolāžu, kur viņš atdarina savu dvīņu māsu. Abi ir ne vien neticami līdzīgi, bet arī liek aizdomāties mums par to, cik svarīgi ir uzturēt labas attiecības ar mūsu vismīļākajiem. Pat ja tās ir gaužām muļķīgas, bet smieklīgas.

Tāpat Gordons veselīgi pasmejas par to, ka viņa māsa jau nodibinājusi ģimeni, bet pats vēl īsti nezina, kur attapsies rīt, parīt, pēc gada. Arī šī fotogrāfiju kolāža mums šķita jauka.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas