FOTO: bērnu un dzīvnieku nesavtīgā mīlestība iemūžināta fotogrāfijās

0 komentāri

Bērnu un dzīvnieku savstarpējās attiecības liek pieaugušo elpai aizrauties. Šīs ir divas vispatiesākās dzīvības uz zemeslodes. Elēna Karņeva (Elena Karneeva), profesionāla bērnu un ģimenes fotogrāfe, iemūžinājusi bērnus un dzīvnieciņus patiesi skaistā mākslas projektā.

Katra fotogrāfija parāda, cik nesamākslota ir bērnu un dzīvnieku daba, jo šķiet, ka viņi jau sen ir tikušies un sadraudzējušies. Katra fotogrāfija atgādina pasaku – vai tā būtu ziema, kurā bērns rotaļājas ar ziemeļbriedi, vai krāsains rudens, kurā mazie, dzīvespriecīgie cilvēki attēloti ar viltīgo lapsu un skaisto pūci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fotogrāfiju autore dzīvo Maskavā, un viņas kolekcijā ir vairākas bērnu un ģimenes fotogrāfijas. Kā atzīst pati autore, katrs bērns ir unikāls. Fotogrāfei ir svarīgas ne tikai bērna emocijas, bet arī bērna individualitāte.

Foto: Elēnas Karņevas mākslas darbi

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas