FOTO. Atis Zviedris: Merilinas Monro kājas tapa pusotras stundas laikā

0 komentāri

Ir klāt šova Izklausies redzēts sestais raidījums. Kā allaž, arī šoreiz kāds no dalībniekiem izpilda šova noteikumu, ka vismaz vienu reizi ir jāiejūtas pretējā dzimuma tēlā. Skaties.lv/Sievietei, protams, interesē, kādas izjūtas pārņem vīriešus, iejūtoties sievietes lomā. Šoreiz šī loze ir kritusi Atim Zviedrim. Šovakar viņš ir pagājušā gadsimta seksa simbols – Merilina Monro.

Iejūtoties Merilinas tēlā, Atis pilnībā piekrīt savam kolēģim Jānim Auzānam. Jānis, kā zināms, pagājušajā raidījumā “šarmēja” publiku un žūriju kā grupas Blondie soliste Debija Herija, un pēc tam atzina, ka būt sievietei ir ļoti grūti. Tieši tāpat kā kolēģim, arī Atim staigāšana augstpapēžu kurpēs un depilācija šķituši vislielākie pārbaudījumi, pēc kuriem viņš izjūt pret sievietēm vēl lielāku cieņu nekā līdz šim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO. Kā Atis pārtop par Merilinu

Atis ir arī vienisprātis ar Anniju Putniņu, kura iepriekšējā raidījumā, liekot savus piecus punktus Elzai Rozentālei, kas tēloja Jāni Sproģi, izteicās, ka sievietei, dziedāt zemākā balsī ir daudz sarežģītāk nekā vīrietim augstā. ”Mums falsetā dziedāt tomēr ir vieglāk,” tā apgalvo Atis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas