Fitnesa veids – deja pie stieņa ļauj justies daudz seksuālākai

0 komentāri

Vēl pirms pieciem gadiem Latvijā deju ap stieni jeb Pole Dance lielākā daļa sabiedrības asociēja tikai ar priekšnesumiem naktsklubos. Šobrīd daudzas fitnesa studijas prezentē Pole Fitness kā mūsdienu aktualitāti fizisko aktivitāšu jomā.

Par Pole Fitness portālā nacdejot.lv teikts: Pole Fitness ir vingrojumu kompleksi, kas izstrādāti uz Amerikas deju pie stieņa skolas pamata – unikāla dejas kombinācija ar fiziskajiem (spēka) vingrinājumiem. Tā sekmē muskuļu nostiprināšanos, uztur tonusu visā ķermenī, kā arī dod patīkamu iespēju sajusties daudz seksuālākai un atbrīvotākai. Pirms pieciem gadiem Laura bija viena no divām Latvijas iedzīvotājām, kurai mājās bija stienis – “vertikālais trenažieris”. Taču Laura cītīgi komunicēja ar 600 meitenēm no visas pasaules, kuras tāpat kā viņa, savu fizisko formu uzturēja, vingrojot pie stieņa. Visas Pole dance piekritējas esot sastapušās gan ar ļoti pozitīvu, gan negatīvu attieksmi. Lai būtu gandarījums par iegūtajiem zilumiem, mehāniskajiem apdegumiem un smagajiem treniņiem, Laura internetā vāca parakstus ļoti cēlam mērķim – lai Pole dance tiktu iekļauta vasaras olimpisko spēļu programmā kā viena no vingrošanas disciplīnām. Toreiz Latvijas Olimpiskajā komitejā neko nezināja par šādu starptautiska mēroga aktivitāti, un apgalvoja, ka 2016. gada Vasaras olimpiskajās spēlēs tas noteikti vēl nenotiks. Tomēr Pole Fitness augošā popularitāte liecina, ka nākotnē arī vingrotājas uz vertikālā trenažiera, visticamāk, varēs cīnīties par olimpisko medaļu komplektu.
Noskaties video, kā pirms 5 gadiem Laura demonstrēja savas Pole dance prasmes raidījumam Bez Tabu!

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas