Fakti, kurus nezināji par astroloģiju

0 komentāri

Mēs diendienā redzam horoskopus, zīmju raksturojumus u.tml. lietas, kas saistās ar astroloģiju. Ir tādi, kas teiks, ka tās visas ir muļķības, kāds cits tam pieiet ar lielu nopietnību. Noskaidro faktus, kurus, iespējams, nezināji par astroloģiju.

75% no tiem, kas lasa horoskopu, ir sievietes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Astrologi uzskata, ka Mēness ietekmē cilvēkus tikpat daudz, cik tas ietekmē okeānu. Ja Mēness ietekmē okeāna plūdmaiņas, tad arī cilvēks ir pakļauts izmaiņām, ņemot vērā faktu, ka cilvēka ķermenis satur 75% ūdens. Mēness ietekmē sieviešu menstruālo ciklu, kā arī spēj ietekmēt cilvēku emocionālo stāvokli.

Trešdaļa amerikāņu tic horoskopiem. Statistika liecina, ka amerikāņi gada laikā iztērē 100 miljonus dolāru, lai konsultētos ar astrologu un izveidotu savu karti.

Pēc tam, kad sašāva ASV prezidentu Ronaldu Reiganu, viņa sieva Nensija vērsās pie astrologa, lai uzzinātu, vai arī viņai draud briesmas nākotnē.

Viens no visu laiku zināmākajiem astrologiem ir Nostradamus, kurš paredzēja Otro pasaules karu, ASV prezidenta Kenedija nāvi, kā arī 11. septembra notikumus Ņujorkā.

Ja meklējam kaut ko par astroloģiju vietnē google, mums tiek piedāvātas vairāk nekā 3 milj. lapu.

Pirms 10 gadiem meklētie atslēgvārdi bija zodiaks un horoskops.

Astroloģija tiek uzskatīta gan par zinātni, gan mākslu. Tā ieņem zinātnisko statusu tā iemesla dēļ, ka pieprasa matemātikas zināšanas un Astronomijas izzināšanu. Māksla tāpēc, ka ir vajadzīga interpretācija dažādos aspektos, lai varētu formulēt priekšstatu par indivīda rakstura īpašībām un katra tendencēm.

Tiek uzskatīts, ka Ādolfs Hitlers Otrā pasaules kara laikā sadarbojās ar astrologu.

Ir daudz argumentu pret astroloģiju. Viens no tiem – tiek uzskatīts, ka cilvēka rakstura iezīmes ir atkarīgas no katra uztveres un dzīves apstākļiem, nevis dzimšanas datuma un laika.

Foto: iespējams, patiesība ir tur, aiz zvaigznēm

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas