Ieskaties. Sievietes ar īstu Ziemassvētku cīņas garu

0 komentāri

Ir klāt Ziemassvētki, kad iepriecinām sevi un savus mīļos. Šie var būt arī jautri svētki, ar krāšņām dziesmām, dejām un atrakcijām.

Svētkus ir jāsvin ar kārtīgu izaicinājumu. Tādēļ, šī gada izaicinājums ir īpaši radošs un atraktīvs. Trīs daiļavas Ieva, Agnese un Rūta, ir sievietes ar īstenu Ziemassvētku cīņas garu, kuras ir gatavas mesties jebkādos piedzīvojumos, lai pierādītu, ka ir labākā. Savus spēkus, radošumu un domāšanas garu, sievietes izrādīja, atrisinot it kā pa visam sadzīvisku un vienkāršu disciplīnu kā Ziemassvētku gaismas virteņu atpiņķerēšanu. Visas trīs pierādīja, ka sievietes nudien spēj paveikt neiespējamo, un pavisam īsā laika posmā, atpiņķerēt garās Ziemassvētku gaismu virtenes ir pa spēkam jebkurai. Ar cītīgu un aizrautīgu cīņas garu, tika pierādīts, ka dažām tas veicās raitāk, dažām lēnk, bet rezultāts ir pārsteidzošs. Ja arī tu vēlies Ziemassvētku rītu vai vakaru pavadīt gaišās un jautrās rotaļās, tad nesēdi rokas klēpi salikusi, bet rīkojies. Izaicini savus draugus uz gaismas virteņu sacensībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas