Erots pārsteidz ar elpu aizraujošiem un pikantiem priekšnesumiem. FOTO 18+

0 komentāri

Erots ir Baltijā ietekmīgākais erotiskais festivāls, kas vienuviet pulcē savas jomas profesionāļus. Kā jau ierast, arī šogad Erots norisinājās Rīgā, Ķīpsalas hallē no 19. – 20. februārim. Erotiskais festivāls šogad pārsteidza apmeklētājus ar jauniem priekšnesumiem un aktivitātēm, kas bija veidotas tieši Erota apmeklētājiem.

Arī šogad festivāls Erots nebeidz mūs pārsteigt, skatītājiem piedāvājot, baudīt kaislīgus priekšnesumus, gan sieviešu, gan vīriešu striptīzšovus, kailās jogas paraugdemonstrējumus. Par sievietēm ir padomāts īpaši, piedāvājot seksa skolu sievietēm, kur vīriešiem ieeja bija aizliegta. Asas izjūtas un karsti priekšnesumi, ir festivāla raksturīgākā iezīme, protams, neaizmirstot pamielot acis ar plašo seksa rotaļlietu klāsta piedāvājumu. Sievietes svētki ir sākušies, foto galerijā aplūko spilgtākos Erota mirkļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas