Emma Vatsone un Keira Naitlija ziedo drēbes, lai atbalstītu sievietes, kuras ir cietušas no karadarbības konfliktiem

0 komentāri

Interneta vietne Vestiaire Collective jau otro gadu organizē projektu, kura ietvaros pasaules slavenas sievietes var pārdot savus apģērba gabalus, ziedojot iegūto naudu labdarībai. Šajā projektā piedalās tādas pasaules zvaigznes kā Oskara ieguvēja aktrise Lupita Naranjo, ANO Sieviešu labas gribas vēstnese Emma Vatsone un Chanel modes nama mūza Keita Naitlija.

Šīs ir dāmas, kuras ne tikai izrāda pasaules populārāko dizaineru garadarbus uz sarkanā paklāja, bet tos ziedo labdarībai ar labu mērķi. Sievietes izvēlas tērpus, kurus vēlas pārdot interneta vietnē, un visu naudu, kas tiks iegūta nopērkot šos apģērba gabalus, piešķirs Women for Women jeb sievietēm, kuras ir cietušas no karadarbības konfliktiem, lai palīdzētu atgūt ekonomisko stabilitāti un sniegtu ģimenei atbalstu, uzsākot jaunus darba meklējumus un uzlabotu veselības stāvokli.
Emma Vatsone ir izvēlējusies, ka pārdos Dior augstpapēžu kurpes, savukārt aktrise Lena Dunhama portālā pārdos krāsainas kleitas, ko darinājuši tādi zīmoli kā Dries van Noten un slavenais modes nams Lanvin.
Labdarības projekta izsole sākas ceturtdien, 3.decembrī un norisināsies vien 12 dienas.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas