Eirovīzijas kaislības sākas! Vai Samanta Tīna kopē Aminatas kleitu?

2 komentāri

Vakar norisinājās pirmā nopietnā cīņa par ceļazīmi uz starptautisko dziesmu konkursu Eirovīzija Zviedrijā. Spriežot pēc aktīvajiem komentāriem dažādos sociālajos tīklos, rezultāti pārsteiguši daudzus. Viens no lielākajiem – Samanta Tīnas palikšana aiz ”svītras”.

Dziedātāja gan nākamsvētdien startēs ar vēl vienu dziesmu, tomēr pirmajai uzstāšanās reizei bija gatavojusies ļoti īpaši. Skaties.lv/ Sievietei uzmanību piesaistīja Samantas krāšņā kleita, uz kuru lūkojoties, gribot negribot nāca atmiņā Aminatas pērnā gada sarkanais tērps, kurā uzstājoties viņa apbūra Eirovīzijas publiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa, Samantas Tīnas kleita bija zaļā krāsā un bez tumšās, caurspīdīgās tērpa augšdaļas. Tomēr kleitas piegriezums un gaismas spēles ar garo šlepi, kas bija veidota kā kleitas turpinājums, ļoti sasaucās ar redzēto pirms gada. Žēl, protams, ka šis efekts ”nenostrādāja”, jo kā stāstīja pati dziedātāja, tērps izmaksāja gana dārgi.

Jāpiebilst gan, ka vairākas dziedātājas, kuras svētdien startēja, bija izvēlējušās rāmi stāvēt pie mikrofona, žestikulēt ar rokām un tērpties garos, vienkrāsainos tērpos. Un – galu galā, nav jau slikti, ka labs piemērs ir tik lipīgs.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

  • menca
    0

    menca

    Aminata ir bēgle?

    09.02.2016 13:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas